Servis  Nice

Díky naší 21 leté zkušenosti s pohony značky Nice, jsme schopni rychle diagnostikovat závadu na vašem zařízení.Pokud nám přesně popíšete váš problém s pohonem, budeme vám schopni  už po telefonu sdělit příčínu, proč vám zařízení  nefunguje a odhadnout finanční náročnost opravy. Velké množství běžných náhradních dílů máme skladem. Proto v mnoha případech opravíme váš pohon již při první návštěvě, což Vám přinese časovou  i finanční výhodu.

 

Bohužel jsme z kapacitních důvodů museli dočasně servis omezit pouze na pohony námi namontované !! Děkujeme za pochopení.

 

 

Výměna prasklých pružin

Rozbitá garážová vrata - nejezdící vrata

Životnost pružin u garážových vrat je zpravidla 15 000 -20 000 cyklů. Což při privátním provozu znamená cca  17 let používání. Prasknutí  se projevuje většinou velkou ránou a vzápětí znemožnění manipulace vrat jak manuálně tak  pohonem. Pro každá vrata je speciálně spočítána pružina, její rozměry  ovlivňuje výška a šířka vrat, jejich váha a použité navíjecí bubny. Při osazení vrat nesprávně spočítanou pružinou , dochází k nadměrnému namáhání pohonu  a zkrácení jeho životnosti.

Chcete si objednat servis  ?

Chci objednat servis