Sekční

Nabízíme sekční garážová vrata Hormann,Alutech,Trido. 

Sekční garážová vrata Hormann

 

Elegantní sekční vrata na pohon se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci. 

Sekční vrata Alutech


Sekční garážová vrata Alutech vyplněná pur pěnou 45mm jsou vrata, která jsou dělena po vodorovných sekcích. Jejich přednostmi jsou  dokonalé utěsnění otvoru, výborné tepelně izolační vlastnosti, nemají žádný nárok na prostor před vraty, kolečka držící vrata jsou v každém dělení sekcí, do prostoru průjezdu zasahuje pouze těsnící guma.  Koleje jsou  upevněné na stropě, jsou delší než výška vrat. Optimální nadpraží je u vrat do šíře 3m od 140 mm výše, u vrat nad 3m od 210 mm .  .
Ideální použití pro garáže umístěné v domech a všude tam kde vrata mají zabraňovat úniku tepla a není vhodné, aby vyčnívaly před otvor.

Sekční vrata Alutech jsou vyráběna na míru po 5mm  v následujících provedeních:

S-drážka - lamela - standardní barvy jsou bílá (RAL 9016),šedostříbrná (RAL 9006), modrá (RAL 5010), hnědá (RAL 8014), purpurově červená (RAL 3004), Mechově zelená (RAL 6005), Slonovinová kost světlá (RAL 1015), Čokoládová (RAL 8017) a ADS 703 - Antracitová.
Šířka drážky v panelu mezi lamelami je 20 mm. Pokud jsou vrata zavřena, není vidět spoj mezi samotnými sekcemi.
M-drážka - široká lamela - standardní barva je bílá (RAL 9016) a Hnědá (RAL 8017).Dekorem je jedna drážka na středu panelu.
L-drážka - bez prolisu - standardní barva je bílá (RAL 9016) a Hnědá (RAL 8017).Tento panel nemá žádné prolisy na povrchu.


Všechny panely lze za příplatek lakovat v libovolné barvě RAL.Vnitřní plocha vrat je vždy lakována v bílé barvě 8002.Co by vás mohlo zajímat

Chystám se stavět garáž. Musím otvor založit na typizovaný rozměr nebo mohu zvolit rozměry, které mi vycházejí z rozměrů tvárnic ?

Záleží na výběru značky vrat. U vrat Hormann bude výhodnější zvolit typizované rozměry. U vrat Alutech, Trido,Kružík Vám vrata budou vyrobena přesně na míru.

Jaké jsou lhůty dodání po objednání?

Na tuto otázku se nedá jednoznačně odpovědět. Nejčastější dodací lhůta je okolo 20 dní. Jsou ovšem typizované rozměry vrat Hormann, které jsou skladem, a ty jsme schopni dle montážní kapacity dodat cca do 5 dní.  Při výběru vrat se speciální barvou a speciálními doplňky může dodací lhůta být až 7 týdnů.

V nabídce uvádíte design S nebo L drážka. Jak toto provedení vypadá?

Sekční vrata jsou tvořena s jednotlivých sekcí, které jsou cca 50 cm široká. Na těchto sekcí jsou ještě prolisované drážky a to je  podobné jako s velikostí oblečení. Design L drážka nemá nemá na sekci již další drážky, design M drážka má drážku jednu uprostřed a design S drážka cca 10 cm od sebe.