Rolovací vrata Hormann

 

Garážová vrata RollMatic od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.
Pohon je upevněn mimo konzolu a je proto snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže je integrováno již v ovládací skříni. Rolovací vrata Hormann jsou jedny z mála rolovacích vrat, která mají pancíř vyvážený technikou tažných pružin.Proto není třeba pracně točit klikou při výpadku el. proudu a jednoduše vrata vysunete nahoru. Přesto, že počáteční investice do rolovacích vrat Hormann je o něco vyšší než u jiných značek, určitě ve finále oceníte správnost vašeho rozhodnutí pro tuto značku.

       

       
Spolehlivá a bezpečná: technika tažných pružin

Ideální pro garáže kde je potřeba volný strop,či kde je potřeba využít garáž zcela, včetně šířky zdi (při umístění kastlíku  zvenku).

 

  •        
     

Rolovací vrata Alupra

Vrata rolovací jsou složena s 77 nebo 55mm vysokých lamel o síle 18,5 nebo14 mm, vyplněných PUR pěnou, které jsou v sobě zajištěny pomocí speciálních zámků , které se nabalují na hřídel umístěnou nad otvorem , Předností těchto vrat je variabilita umístění  (mohou se umístit za otvor ,do otvoru i před otvor , poslední variantu ocení majitelé krátkých garáží), zůstává vám volný strop , vrata zabírají max. 30 cm stropu v šíři průjezdu a mají větší množství barevného provedení v základní ceně. Nevýhodou těchto vrat je ,že ve většině případů musí být jen s motorovým pohonem a mají složitější způsob nouzového otvírání při výpadku proudu. Jejich tepelně izolační vlastnosti odpovídají jejich síle.

Ideální pro garáže kde je potřeba volný strop,či kde je potřeba využít garáž zcela, včetně šířky zdi (při umístění kastlíku  zvenku).

vrata_odsuvna001

vrata_odsuvna002